Close


TO Consulting
Pracujemy nad polską wersją

Pytania?

Odpiszemy jak najszybciej

Wyślij wiadomość

TO CONSULTING

Sie wollen den deutschen oder polnischen Markt betreten oder
haben Fragen zum bereits gestarteten Prozess?

Wir bieten Ihnen massgeschneiderte Beratung bei der Martktanalyse vor dem Markteintritt,
den begleitenden On- und Offline-Marketingaktivitäten
sowie die rechtliche und regulatorische Betreuung durch unsere deutsch-polnische Partnerkanzlei.

NASZE USŁUGI

Analiza strategiczna

We współpracy z Klientem przeprowadzamy analizę dotychczasowej strategii przedsiębiorstwa. Szczególnej ocenie podlegają mocne i słabe strony obranego sposobu działania, dotychczas osiągnięte cele, pozyskana klientela oraz działania z zakresu marketingu. Jeżeli już teraz działają Państwo na różnych rynkach, uwzględniając ich specyfikę spróbujemy przybliżyć Państwu zalety i wady oferowanych produktów na poszczególnych rynkach.

Tworzenie strategii

Pomysł to dopiero sam początek. Sposób realizowania pomysłów decyduje o przekuciu ich w sukces Państwa firmy. Doradzamy w tworzeniu przedsiębiorstw za granicą i przygotowujemy dla Państwa wszystkie niezbędne dokumenty. Wspólnie opracowujemy plan rozwoju Państwa firmy na dotychczasowych oraz przyszłych polach działalności lub rynkach.

Sporządzanie biznesplanu

Przygotowanie biznesplanu to centralny punkt każdego procesu tworzenia przedsiębiorstwa. Poprzez zestawienie najistotniejszych aspektów finansowych Państwa przedsiębiorstwa wprowadzamy przejrzystość w odniesieniu do zasobów pieniężnych, kosztów i potencjalnych dochodów jeszcze zanim nastąpi założenie Państwa firmy lub wejście na nowy rynek.

Tworzenie koncepcji marketingowych

Każde przedsiębiorstwo, produkt i marka są niepowtarzalne. W tym samym stopniu różnią się od siebie poszczególni klienci i kanały marketingowe. Naszym wspólnym zadaniem jest zidentyfikowanie właściwych dla Państwa brandu działań marketingowych i stworzenie przekazu adekwatnego do grupy docelowych odbiorców. W szczególności wykonujemy profesjonalną ekspertyzę w zakresie marketingu online oraz marketingu afiliacyjnego.

Marketing online i marketing afiliacyjny

Żaden inny obszar marketingu nie jest tak dynamiczny i precyzyjnie skierowany do danej grupy odbiorców jak marketing internetowy. Nie chodzi jedynie o zapewnienie Państwa marce dobrej prezencji, lecz – co ważniejsze – osiągnięcie grupy docelowej zainteresowanej oferowanym produktem. Przygotowujemy, wdrażamy i nadzorujemy Państwa kampanie marketingowe w zakresie marketingu online oraz marketingu afiliacyjnego. Doradzamy również w obrębie możliwości działań marketingowych przynoszących Państwu najlepsze rezultaty.

Budowa marki

Nic nie jest tak trudne i drogocenne zarazem jak budowa Państwa własnej marki. Każda marka jest wyjątkowa pod względem historii jej powstawania, ucieleśnianych przez nią wartości i siły wyrazu. Pomagamy we wdrożeniu Państwa marki na zagranicznych rynkach i troszczymy się o to, by na poziomie międzynarodowym uwzględnione zostały jej specyficzne cechy.

Zakładanie i sprzedaż spółek

Oferujemy kompleksową obsługę w tworzeniu spółek handlowych, w szczególności spółek kapitałowych. Czuwamy nad procesem tworzenia nowych podmiotów na każdym etapie ich powstawania, od wyboru odpowiedniej formy prawnej, aż po rejestrację. Nadzorujemy nowopowstałe spółki w początkowej fazie ich istnienia. Zapewniamy pełną gamę usług o charakterze doradczym i analitycznym. Prowadzimy sprzedaż udziałów w założonych w tym celu shelf companies, pośredniczymi w transakcjach nabywania udziałów, jak również przeprowadzamy analizę ryzyka transakcji fuzji i przejęć (M&A) na niemieckim i europejskim rynku.

Wirtualne biuro w Berlinie

Tworzenie przedsiębiorstw lub ekspansja firmy na rynku zagranicznym wymagają spełnienia szeregu formalności, w tym posiadania siedziby i adresu w kraju przybycia. Świadczymy usługę udostępniania wirtualnego biura w stolicy Niemiec w fazie rozwoju biznesu. Nasza oferta w zależności od potrzeb Klienta obejmuje przekazywanie firmowej korespondencji, jak również obsługę biurowo-telefoniczną.

WIR ARBEITEN LÄNDERÜBERGREIFEND


Wir beraten Unternehmen und Privatpersonen
in allen Bereichen in polnischer, deutscher und englischer Sprache.

Consulting Berlin

Consulting Berlin

Consulting Berlin

Weitere Fragen?

Wir informieren Sie gern in einem persönlichen Gespräch über unsere Leistungen, natürlich unverbindlich und kostenfrei.

Jetzt Kontaktieren

TO CONSULTING

Unsere Philosophie

Nachhaltigkeit und Kompetenz sind das Grundfundament jeder Beziehung

Nachhaltigkeit

Wir sind unseren Kunden gegenüber verpflichtet. Wir wollen gemeinsam mit Ihnen Lösungen entwickeln. Diese sollen nicht nur Ihren Wünschen und Vorstellungen entsprechen, sondern Ihr Unternehmen langfristig und nachhaltig wachsen lassen. Hierzu gehört es auch nein zu sagen zu kurzfristigen Massnahmen oder Marketingaktivitäten, wenn dies die langfristigen Interessen unserer Kunden gefährdet.

Kompetenz

Unsere Kunden stehen im Mittelpunkt unserer Arbeit. Sie haben einen festen Ansprechpartner in unserem Team. Unsere Mitarbeiter sind das Gesicht unserer Firma. Deshalb suchen und binden wir Mitarbeiter, die fachlich hoch qualifiziert sind, Verantwortung übernehmen und unsere Kunden gesamtheitlich begleiten können. Für uns sind die Freude an der Beratung sowie ein ehrliches und langfristiges Interesse an der positiven Entwicklung des Kunden das einzige Qualitätskriterium bei der Bewertung unserer Arbeit.

UNSER ZIEL -
IHR WIRTSCHAFTLICHER ERFOLG

in Deutschland und in Polen


Wir helfen Ihnen Ihre Position auf den polnischen oder deutschen Markt zu finden und zu stärken.
Unsere Rechtsabteilung beantwortet alle Ihre Fragen.


ÜBER UNS

Wir arbeiten die ganze Zeit dran, die Zusammenarbeit zwischen Deutschland und Polen zu erleichtern.

Milosz.trojan@trojan-oehmke.com

 

Milosz Trojan

CEO Rechtsanwalt

philipp.oehmke@trojan-oehmke.com

Philipp Oehmke

CEO

KONTAKT

Trojan Oehmke Consulting GmbH

Elberfelder Str. 37
D-10555 Berlin

Tel: +49 (0) 30 398 77 513
Fax:+49 (0) 30 398 85 091
E-Mail: sekreteriat@trojan-oehmke.de